Czym się zajmujemy?

W ramach prowadzonej działalności, naszym kontrahentom oferujemy szeroki i kompleksowy wachlarz usług w zakresie spedycji, transportu i logistyki.

Spedycja
Transport
Logistyka

Spedycja
i transport

Jesteśmy firmą którą cechuje najwyższa jakość i standardy obsługi.

Jako partner w zakresie ładunków całopojazdowych FTL, oraz specjalista w zakresie przewozów objętościowych, realizujemy usługi z użyciem nowoczesnych zestawów samochodowych typu jumbo (120 m3, 24t) , jumbo + wózek widłowy (120 m3, 22 t) oraz mega (100m3, 24t).

Jesteśmy specjalistami w obszarze międzynarodowych i krajowych transportów.

Nasza firma oferuje pełen zakres usług, począwszy od momentu odebrania towaru od klienta, aż do jego dostarczenia na miejsce docelowe. Doświadczona kadra kierowców odpowiednio zabezpiecza towar i dostarcza go w bezpieczny sposób, praktycznie do każdego zakątku Europy.

Ciągniki siodłowe z naczepą typu MEGA

13,60m

długośc przestrzeni ładunkowej

2,48m

szerokości

3,00m

wysokości

24t

ładowności

Zestawy przestrzenne (120m3) lekkie

18t

ładowności

Zestawy przestrzenne (120m3) ciężkie

24t

ładowności

Ciągniki siodłowe z naczepą typu STANDARD

13,60m

długośc przestrzeni ładunkowej

2,48m

szerokości

2,70m

wysokości

24t

ładowności

sprawdź naszą flotę

Centrum
logistyczne

Centrum Logistyczne DTLS S.A. o powierzchni całkowitej 20 000 m2, zlokalizowane przy drodze ekspresowej S3 Północ Gorzów. W odległości 60km od autostrady A2 i 90km od granicy z Niemcami.

Na centrum logistyczne składa się nowoczesny magazyn wysokiego składowania klasy A o powierzchni 12 000 m2, plac manewrowy o powierzchni około 2 000 m2, oraz parkingi dla samochodów ciężarowych oraz osobowych.

Obiekt od strony północnej posiada 14 doków przeładunkowych i bramę wjazdową. Strona południowa budynku posiada 6 bram wjazdowo / przeładunkowych zadaszonych pod załadunki aut np. kurierskich i innych do 3,5t.

Budynek posiada nowoczesną instalację tryskaczową, wyposażenie przeciwpożarowe, klapy dymowe i świetliki, system monitoringu CCTV, całodobową ochronę, Wi-Fi, Acess Pointy umieszczone na hali.

Oferujemy:

przyjmowanie towaru
do magazynu oraz jego
składowanie i
magazynowanie

kompletowanie
towarów do wysyłki

wydawanie towarów
z magazynu

zarządzanie zwrotami

W magazynie możliwe jest wysokie składowanie do 10m netto na bezpyłowej posadzce o nośności ponad 5T/mkw. Istnieje możliwość budowy regałów wysokiego składowania.

W skład Centrum Logistycznego DTLS wchodzą również 4 nowoczesne hale magazynowo namiotowe o powierzchni 2000m2 każda. Obiekty nowe, posiadają wzmocnioną posadzkę, ognioodporny, pneumatyczny dach i wymiary 80m x 25m x 5m ściana boczna, 9m wysokość w szczycie. Obiekty posiadają całodobową ochronę.

Hale wyposażone są w:

  • sieć wifi,
  • dostosowane do obciążenia pożarowego do 500 MJ/m2,
  • duży plac manewrowy wyłożony kostką – ok. 1000 m2.

Przy namiotach jest ustawiony kontener biurowo / sanitarny. Hale są dostępne w modułach 1000m2 i 2000m2.

Skontaktuj się

Masz pytanie lub potrzebujesz wyceny?

Napisz do nas!

przejdź do kontaktu